Ce spune Andreea Raicu despre relații? Preferă să fie singură sau alături de omul nepotrivit pentru ea? „Nici măcar o secundă nu pot să mă gândesc altfel.”
Diana Puiu15 martie 2025Actualizat: 15 martie 2025, 10:24
Ce spune Andreea Raicu despre relații? Preferă să fie singură sau alături de omul nepotrivit pentru ea? „Nici măcar o secundă nu pot să mă gândesc altfel.”
Andreea Raicu a vorbit despre relații și dacă se simte în vreun moment singură.
Andreea Raicu, o prezență de fiecare dată cu zâmbetul pe buze, reușește, prin toate activitățile sale, să îi inspire pe toți cei care o urmăresc și să ducă, totodată, o viață echilibrată. Nelipsită de pe micile ecrane, din proiecte TV, atelierul de haine și dincolo de ceea ce reușește să învețe în fiecare zi, Andreea Raicu reușește să-și găsească momente doar pentru ea, în care să se relaxeze, să călătorească, să caute răspunsuri
la anumite întrebări și să împărtășească cu ceilalți fiecare moment de fericire.
Andreea Raicu preferă să fie singură sau într-o relație nepotrivită pentru ea?
Când vine vorba despre relații, Andreea a vorbit, în cadrul podcastului Gând la gând cu Teo, iar aceasta a mărturisit că preferă să fie înconjurată de prietenele ei, decât să se afle într-o relație nepotrivită.
De altfel, mărturisește că este întotdeauna înconjurată de oameni și nu se simte niciodată singură, iar din călătoriile ei și lucrurile învățate în India, un lucru i-a rămas în minte, faptul că toate situațiile din viață sunt trecătoare, indiferent dacă sunt bune sau rele. „Dacă m-ai întreba pe mine să fiu într-o relație sau să fiu singură, nici nu m-aș gândi o secundă, pentru că eu nu sunt niciodată singură.
În jurul meu am niște oameni absolut fantastici, cu care petrec weekenduri, merg în străinătate, merg în țară, mergem la mese, mergem la teatru, facem lucruri împreună și îmi aduc atât de multă bucurie. Sufletul meu este atât de bucuros și plin de toate întâlnirile cu oameni. Ne sunăm, organizăm, nu mă simt singură niciodată. Prefer să fiu în compania prietenelor mele decât cu cineva care este nepotrivit cu care nu am o conexiune. Nici măcar o secundă nu pot să mă gândesc altfel. Stai, doare, după trece. Va trece, nu poate să doară toată viață. Un lucru am învățat în India, care mi s-a părut foarte tare. Totul trece. Indiferent că e bun, trece, indiferent că e rău, tot trece. Așa că indiferent în ce situație ești, oricât de rea sau oricât de bună, oricum o să treci de acolo.”, a povestit Andreea Raicu.