Cleopatra Stratan și Edward Sanda s-au căsătorit?! Anunțul a fost făcut chiar de cântăreț

cleopatra-stratan-si-edward-sanda-s-au-casatorit
cleopatra-stratan-si-edward-sanda-s-au-casatorit

Cleopatra Stratan și Edward Sanda s-au căsătorit?! Cei doi au lăsat numeroase indicii pe rețelele de socializare, iar cântărețul a făcut marele anunț!

Cleopatra Stratan și Edward Sanda s-au căsătorit?! Se pare că fetița care a devenit celebră prin hit-ul „Ghiță” este doar un gând de mult apus, acum, iar Cleopatra Stratan a ajuns o... doamnă?! Iubitul artistei, Edward Sanda, cântăreț și el, a postat o fotografie pe rețelele de socializare, care a aruncat internetul în aer, la propriu!

Citeste si: Cel mai nou cuplu din showbiz! Cleopatra Stratan se iubește cu Edward Sanda: „E tot ceea ce am căutat”

cleopatra-stratan-si-edward-sanda-s-au-casatorit
cleopatra-stratan-si-edward-sanda-s-au-casatorit

Cleopatra Stratan și Edward Sanda s-au căsătorit?!

Pavel Stratan trebuie să se obișnuiască acum cu noul statut al fiicei sale, care formează un cuplu cu Edward Sanda de mai bine de câteva luni. Totuși, cei doi au făcut un anunț bombă, care l-a luat pe surprindere și pe solistul din Moldova, în legătură cu statutul fiicei sale.

„Ce înseamnă să ai nevastă!” a scris Edward Sanda, în dreptul unui filmuleț în care Cleopatra Stratan are grijă să nu îi fie frig. Totuși, se pare că expresia folosită de solist, este doar un mod de a spune, și nu o confirmare a faptului că el și iubita sa ar fi devenit soț și soție, chiar dacă acest lucru s-ar putea întâmpla mai curând decât ne-am aștepta, la ce relație frumoasă trăiesc cei doi.

cleopatra-stratan-si-edward-sanda-s-au-casatorit
cleopatra-stratan-si-edward-sanda-s-au-casatorit

Citeste si: Cleopatra Stratan, schimbare uriașă! Fetița care îl aștepta pe Ghiță la portiță e acum bombă sexy

Iată că foarte multe persoane au observat apropierea dintre Edward Sanda și Cleopatra Stratan, iar cei doi soliști au confirmat că formează un cuplu și că trăiesc o poveste de dragoste demnă de a fi transpusă în romane.

Edward Sanda, în vârstă de 22 de ani, a fost primul care a dezvăluit faptul că între el și Cleopatra Stratan există sentimente puternice și că formează un cuplu. Totodată, tânărul a mărturisit că, din păcate, în contextul pandemiei de coronavirus, acum nu pot fi unul lângă celălalt, din cauza restricțiilor impuse.

cleopatra-stratan-si-edward-sanda-s-au-casatorit
cleopatra-stratan-si-edward-sanda-s-au-casatorit

Citește și: Lia începe să plângă din cauza lui Filip și a Corinei: „Îi place că e mai diferită”. Incredibil cum reacționează concurentul de la „Casa iubirii”- kanald.ro

Citește și: Un microbuz cu români, implicat într-un accident mortal pe autostrada A4 din Germania- stirilekanald.ro

Cleopatra Stratan și Edward Sanda, primele declarații despre copil: „O fetiță”

La doar câteva zile după ce au recunoscut că sunt împreună, Cleopatra Stratan și Edward Sanda le-au făcut o mare surpriză fanilor, în timpul unui live pe Instagram.

Adolescenta care a devenit cunoscută pentru piesa „Ghiță” se află în Republica Moldova, iar Edward Sanda este în România, așa că cei doi abia așteaptă să se revadă.

Cei doi îndrăgostiți au răspuns mai multor curiozități ale fanilor și au ajuns, inclusiv, să vorbească despre copii.

„Noi comunicăm zilnic, dar abia aștept să vii”, i-a spus Cleopatra iubitului ei pe Live.

Nici iubitul artistei nu s-a lăsat mai prejos și i-a făcut o declarație de dragoste spre deliciul celor care îi urmăreau cu sufletul la gură, după ce timp de mai multe luni și-au ascuns relația. ( Citeste mai mult: Cleopatra Stratan și Edward Sanda, primele declarații despre copil: „O fetiță”)



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

George Burcea, prima reacție după ce Andreea Bălan s-a cuplat cu Tiberiu Argint: „Eu prost...”

Fosta iubită a lui Liviu Dragnea, din nou în vizorul presei! Ce a făcut Irina Tănase...

Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026

Mesajul care i-a lăsat fără cuvinte pe părinții Kirei: "Vreau să le mulțumesc din tot sufletul că au îndrumat-o să vină aici". Ce PROMISIUNE a făcut concurentul din Casa Iubirii: "O să fac tot posibilul să..."

Alina Sorescu, copleșită de emoții, în cadrul emisiunii „În Oglindă”. Cine a salvat-o după divorț: „Acum mă simt în acel punct”

Surpriză de proporții în “Casa iubirii”. Cine a fost desemnat favoritul săptămânii în gala de duminică: „E o glumă?”

VIDEO El este bărbatul găsit carbonizat într-o mașină din Oradea. Polițiștii iau în calcul varianta sinuciderii


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies