Horoscop AstroCafe - 30 aprilie: Certuri si conflicte pentru doua zodii!

Horoscop AstroCafe - 30 aprilie: Certuri si conflicte pentru doua zodii!

Citeste previziunile tale astrologice pentru ziua de 30 aprilie 2017.

Berbec

Finalul acestei saptamani iti aduce in preajma prietenii si rudele apropiate. Posibil sa te necajesti pe seama faptului ca unii iti ofera sfaturi si idei pe care nu le poti accepta deocamdata. Pe de alta parte, ar fi bine sa-ti selectezi anturajul apropiat si sa te desprinzi de cei care s-au dovedit in ultima vreme neseriosi sau care profita de pe urma ta. Asculta-ti vocea interioara, insa fii atent si la ce ti se spune, pentru ca informatiile din aceste zile chiar iti sunt utile.

Taur

Se intrezaresc cheltuieli fie pentru cele necesare traiului cotidian, fie pentru a oferi cadouri celor dragi. Si tu poti primi bani, bunuri sau favoruri dinspre segmentul profesional, dar si prietenii se vor gandi la tine. Pe de alta parte, temerile vizavi de aspectele materiale sunt accentuate.

Este vorba mai mult de a-ti modifica tu perceptia in legatura cu banii si implicatiile care decurg din existenta lor. Odihneste-te si bucura-te de intalnirile cu ceilalti.

Gemeni

Pentru ca te gandesti la tot soiul de teme esti agitat si relationezi greu cu ceilalti. Posibil sa fii ingrijorat datorita unor calatorii in strainatate pe care urmeaza sa le faci, datorita unor cursuri sau programe de instruire planificate mai demult sau datorita situatiei unor prieteni, cunostinte aflate departe de granitele tarii. Linisteste-te, detaseaza-te de toate si ocupa-te pe indelete de tine. Ti-ar prinde bine un masaj sau cateva ore la piscina in compania celor dragi.

Citeste continuarea pe pagina 2 >>



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Horoscop AstroCafe pentru joi, 27 aprilie! Noroc in dragoste pentru trei zodii

TEST: Cât de darnic ești? Răspunde doar la aceste întrebări!

Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile

CINE ESTE PERSOANA care face dezvăluiri sfâșietoare despre Ion Drăgan? Au vorbit cu puțin timp înainte ca artistul să moară... iar acum rupe tăcerea: "Mi-a mărturisit că...". Ca să nu existe loc de interpretări, momentul CONVERSAȚIEI a fost făcut public

Trei zodii care se imbogatesc in luna MAI! Se trezesc cu gramezi de bani!

Andreea Mantea anunță numele primului finalist din „Casa iubirii”! Aflați cine va intra în marea finală în ediția de duminică, 28 decembrie, difuzată de la 16:00 și 19:00, la Kanal D

A murit cunoscutul om de afaceri gălățean, Corneliu Istrate