Artista a fost deranjată de reacțiile din online după apariția alături de Armin Nicoară.
Carmen de la Sălciua a oferit o reacție după ce a publicat un videoclip cu Armin Nicoară, iar acesta a stârnit numeroase comentarii în mediul online.
Carmen de la Sălciua le răspunde celor care au criticat-o după ultima apariție alături de Armin Nicoară
Citește și: Carmen de la Sălciua a dezvăluit de ce nu va fi nașa copilului surorii ei: „Nici ea nu conștientizează!”
Citește și: Carmen de la Sălciua a dat vestea cea mare pe internet: „Cea mai mare binecuvântare în familia noastră”.
Cei doi artiști au apărut lângă un elicopter și un autoturism de lux, în timp ce filmau un videoclip. Mulți internauți au interpretat posturile artiștilor într-un mod care a nemulțumit-o pe cântăreață. Carmen de la Sălciua a fost deranjată de amploarea comentariilor, astfel că a explicat că imaginile pe care le-a postat fac parte dintr-un proiect artistic și că nu înțelege de ce un simplu
Citește și: Răzvan de la Pitești, despre portativul vieții sale, la „În Oglindă”- kanald.ro
Citește și: Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...- stirilekanald.ro
„Ultima postare împreună cu Armin, din timpul filmărilor, se pare că a deranjat imaginația multora. Dintr-u act artistic, unii au reușit să construiască povești, să tragă concluzii și, din păcate, să ajungă până la jigniri. Înțeleg că o imagine poate plăcea, poate deranja sau poate provoca până la urmă, asta face uneori arta. Dar între „nu-mi place” și a jigni un om există o diferență numită respect. Armin Nicoara este un artist.
Un artist iubit de unii, contestat de alții, poate incomod sau controversat pentru alții. Și poate că exact asta înseamnă să fii artist: să nu treci prin fața oamenilor fără să trezești nimic. Eu am ales să văd artistul, omul și colegul cu care am creat ceva… care după ce se închid camerele de filmat rămâne un om simplu și plăcut dar și un om dedicat meseriei și muzicii! Îi respect de mică familia pentru ca au reușit să construiască ceva frumos! Pe pagina mea orice părere transformată în jignire va fi automat blocată! Știm să primim critici …dar încetați