Elena Vîșcu a mărturisit un gând despre oamenii din viață și ce lecție importantă a învățat până acum.
Elena Vîșcu a fost destul de discretă după despărțirea de CRBL și nu și-a dorit să justifice foarte mult ceea ce s-a întâmplat între ei. A rămas activă în mediul online, iar acum a venit cu un mesaj important, sub formă de conștientizare, spunând ce a învățat odată cu oamenii care vin și pleacă din viața noastră. „Nimeni nu va intra în viața ta întâmplător. Există oameni care vin să te iubească, există oameni care vin să te susțină, dar există oameni care vin să te trezească.
Ce declarații a făcut Elena Vîșcu despre viața amoroasă
Recent, într-un interviu pentru Click! Elena Vișcu a făcut dezvăluiri despre viața ei personală, spunând că se află cineva în preajma ei, însă nu a vrut să ofere foarte multe detalii. Aceasta a mai adăugat, pentru sursa menționată, că ai nevoie de timp de vindecare în momentul în care ajungi să te desparți după o relație lungă. „Eu sunt bine, e cineva în viața mea, dar nu vreau să vorbesc. Când o să simt că este momentul să fiu deschisă și să povestesc, o să vorbesc despre asta. Eu o să mă aleg pe mine, știu ce vreau și am ales să mă pun pe primul loc. După o relație lungă sunt sigură că e necesar să îți dai timp să te vindeci. Echilibrul, liniștea și starea pe care o am acum, mă fac liniștită și fericită!”, a mai declarat Elena Vîșcu pentru sursa amintită.