Adriana Bahmuțeanu a mărturisit motivul pentru care amână nunta cu George Restivan. Deși este fericită și împlinită pe plan sentimental, un lucru nu îi oferă liniște.
Adriana Bahmuțeanu și George Restivan sunt mai fericiți ca niciodată, asta pentru că împart aceeași poveste de dragoste, se sprijină reciproc la fiecare obstacol din viața lor și depășesc împreună situațiile grele. Recent, cei doi soți au fost invitați în cadrul emisiunii" Online Story" by Cornelia Ionescu, acolo unde au vorbit despre motivul pentru care au ales să amâne nunta. Un lucru o neliniștește pe vedetă. „Am tot zis să facem nuntă, dar mi-aş dori să vină toți cei 3 băieți pe care îi avem, copiii mei să vină la nuntă.
Adriana Bahmuțeanu a reușit să îi facă buletinul fiului ei
Citește și: VIDEO Adriana Bahmuțeanu, dezvăluiri neașteptate despre averea lui Silviu Prigoană: „A murit sărac.”
Recent, jurnalista a făcut mai multe videoclipuri în care a vorbit despre faptul că fiul ei nu are buletin.
Acum, în aceeași emisiune, Adriana a mărturisit că a obținut dreptul de a merge cu fiul ei pentru realizarea actului de identitate. „Am făcut buletinul, pentru că instanţa mi-a încuviinţat acest drept absolut normal, ca să merg cu băiatul să-i fac buletin, pentru că împlinise 15 ani şi nu avea actul de identitate. Mă bucur foarte mult că a reușit, pentru că mă deranja să știu că Blake are și băiatul Eduard nu are", a povestit ea.