După despărțirea de Andrei Rotaru, bruneta caută diferite metode ca să își găseasă liniștea.
Cristina Petre, tot mai hotărâtă să își regăsească liniștea. Influencerița nu se mai lasă afectată de ce spune Andrei Rotaru și nu mai lasă pe nimeni să îi strice liniștea.
Cei doi influenceri au avut o poveste de dragoste cum rar mai vezi. Au avut o căsnicie lungă, dar ea s-a destrămat după ce, în contextul unei emisiuni, au descoperit și părțile mai puțin bune ale celuilalt.
Bruneta a fost susținută de fanii ei, care au empatizat cu ea din plin și au susținut-o atunci când au aflat că povestea de dragoste s-a sfârșit.
„ Bună ziua! Unde credeți că mă aflu? La sală! Dar cine credeți că m-a îndemnat pe mine să ajung aici? Nepoțelul meu, care mi-a dat șlapii (n.r. încălțările) lui de plajă, pentru că eu nu mi-am luat încălțăminte pentru mișcare. Bine că ne potrivim la numărul de la picior. Sunt foarte entuziasmată. Sunt fericită! ”, a declarat Cristina Petre pe Instagram.
Ce mesaj a postat Cristina Petre după despărțirea de Andrei Rotaru?
După ce cei doi influenceri au pus stop relației, bruneta a avut ceva de adăugat despre ce s-a întâmplat.
”Nu regret ce am trăit, dar am învățat că am și limitele mele. De acum înainte aleg să mă prioritizez pe mine. Îi mulțumesc lui Dumnezeu pentru fiecare binecuvântare și ție pentru vorbele frumoase, numai bine”, a scris Cristina Petre pe rețelele de socializare.