Vedeta a postat pe rețelele de socializare o declarație de dragoste pentru soțul său.
Andreea Bănică este una dintre cele mai cunoscute cântărețe din România. Artista a fost sinceră cu fanii săi despre relația pe care o are cu Lucian Mitrea. Recent, la împlinirea a 18 ani de la nuntă, aceasta a fost la fel de deschisă când a venit vorba despre căsnicia lor.
Blondina se declară împlinită atât pe plan profesional, cât și în viața personală, alături de soțul și cei doi copii ai săi.
Andreea Bănică și Lucian Mitrea s-au căsătorit în 2008, dar se cunosc încă din liceu.
„Soțule, îți mulțumesc pentru acești 18 ani.
Pentru că ai fost acolo în toate versiunile mele.
Pentru că m-ai iubit și când mi-a fost ușor, și când nu mi-a fost.
Pentru că dincolo de iubire, de la 16 ani am rămas prieteni, parteneri, familie, acasă.
Și dacă m-a învățat ceva timpul, e că iubirea adevărată nu stă în promisiuni mari, ci în alegerea de a rămâne aproape, an după an, chiar și atunci când viața nu arată mereu ca în poze.” a scris Andreea.
Artista și soțul său au avut momente în care nu s-au înțeles prea bine. Cum a reușit cuplul să treacă peste?
Cei doi au avut păreri împărțite când a venit vorba de educația fiului lor, Noah.
„Dar am avut și noi momente mai grele. Exact în perioada aceea, undeva în jurul vârstei de patru ani a lui Noah, ne certam din orice.