Culiță Sterp s-a întâlnit cu Claudia Puican și fiul ei. Iată ce i-a transmis artistul.
Culiță Sterp este de departe unul dintre cei mai cunoscuți și îndrăgiți artiști din țară, cu o întreagă comunitate în mediul online care îl sprijină și îi este aproape. Acesta împarte multe momente din viața lui, chiar și atunci când nu este pe scenă, fiind îndrăgit pentru sinceritatea sa și pentru faptul că mereu se afișează cu zâmbetul pe buze. Recent, într-un videoclip apărut în mediul online, Culiță s-a întâlnit cu artista Claudia Puican și fiul ei, pe care l-a luat imediat în brațe.
Claudia Puican: Uite cu cine ne-am întâlnit!
Culiță Sterp: Ce faci, frumosule? Am și eu o fetiță mică. Poate ne facem neamuri.
Claudia Puican: A ta e mai brunetă, al meu e mai blond.
Culiță Sterp: Mixtă.
Motiv de săbătoare pentru Culiță Sterp. Artistul și-a sărbătorit fiul
Recent, artistul a fost plecat într-o vacanță alături de soție și copii, iar acolo a fost prilejul perfect să își sărbătorească fiul și să îi pregătească o surpriză. Camera a fost aranjată cu baloane, iar cel mic a primit și un tort în care a suflat entuziasmat. Artistul își iubește foarte mult copiii și încearcă să petreacă mereu timp cu ei pentru a le oferi cele mai frumoase momente.
Culiță Sterp: Avem o surpriză pregătită pentru tine. Ești fericit?
Milan: Da.
Culiță Sterp: Azi e ziua ta, faci cinci anișori, te iubesc mult și eu, și mami. Prima noastră dragoste, te iubim din tot sufletul. De când ai venit în viața noastră, ne-ai făcut cea mai frumoasă viață. Ne-ai făcut cei mai fericiți părinți.
Daniela: La mulți ani!
Culiță Sterp: Mulți ani trăiască (n.r. au cântat "La mulți ani") Ți-ai pus o dorință? La mulți ani, Milan! Te iubim!
Milan: Și eu.
Culiță Sterp: La mulți ani, Milan! Te iubesc mult. Și surioara ta te iubește.